GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Miniatyrer 11028457
*
nr 1102 8457
Miniatyrer
6 st, keramik, signerade, höjd: 1-8 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 april 2017
kl 20:06:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/4 08:47:01
1
100 kr
15/4 15:29:08
2
200 kr
17/4 18:49:56
3
300 kr
17/4 19:42:20
4
300 kr
17/4 19:42:20
3
300 kr (Budbetjänt)
17/4 20:01:03
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik miniatyrer
-
9365 Miniatyrer
5 st. Varav 3 st. Carl-Harry Stålhane (1920-1990),..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47
*
Miniatyrer
Läs om budbetjänten
nr 1102 8457
Miniatyrer
6 st, keramik, signerade, höjd: 1-8 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/4 08:47:01 | 1 | 100 kr |
15/4 15:29:08 | 2 | 200 kr |
17/4 18:49:56 | 3 | 300 kr |
17/4 19:42:20 | 4 | 300 kr |
17/4 19:42:20 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/4 20:01:03 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik miniatyrer
-
9365 Miniatyrer
5 st. Varav 3 st. Carl-Harry Stålhane (1920-1990),..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47